Plodné jste se narodily

19.05.2008 23:48

a plodnými stále jste. Slovo neplodnost je nesmysl. Proč? Protože slovo neplodnost je definitivní stejně jako slovo konec. Vaše plodnost je však proměnlivý stav. Jeho momentální situaci určuje Vaše podvědomí. Vaše podvědomí je v takovém stavu, v jakém stavu je Váš život. Váš život můžete každý den o kousek změnit. Od malých změn se dostanete ke změnám velkým. Pokud počnete a porodíte nový život, bude to ta největší změna vašeho života. Není větší událost předtím a není větší událost potom.

K tomu, aby se narodilo miminko, je zapotřebí chtít žít. Žít vyžaduje sílu. Mít sílu znamená nepoztrácet jí při nesmyslných činnostech. Nepoztrácet sílu setrváváním ve vztazích, které nás více brzdí než posouvají dopředu.

Máte-li se stát matkami, a ocitly jste se na této stránce, je pravděpodobné, že budete potřebovat svést boj se sebou sama. Přestat se spoléhat na to, že početí za vás obstará někdo jiný. Nezařídí jej ani partner ani rodiče. Pokud svojí důvěru vložíte v kohokoliv jiného než v sebe sama, octne se vaše početí v nedohlednu.

Pokud svojí důvěru složíte v umělé oplodnění (IVF, oplodnění ve zkumaqvce), můžete uspět. Také však můžete být zklamány. A dospět k pocitu, že pokud vám nepomůže medicína, nemáte jinou šanci. Beze všeho důvěřujte medicíně. i nadále. Předtím, než podstoupíte umělé oplodnění, prohlédněte si Vaše vlastní nitro, abyste se ujistily, zda doopravdy miminko chcete a proč.

Nahlédněte do svého nitra a ujistěte se, že důvěřujete v pokračování života skrze vás. Bez toho je totiž snaha medicíny poměrně lichá. Nejste automat, do kterého se něco vloží a něco jiného vypadne. Jste nositelky života a o tom, zda bude život skrze vás pokračovat či nikoliv nerozhodují lékaři, bůh, osud ani spermie, ale pouze vy, vaše pocity, vaše srdce.

Kdo si myslíte, že rozhodnul o vzniknutí galaxie na obrázku vlevo? Bůh, vesmír, kosmická láska? Ano, ti k tomu připravili podmínky. Ale ona galaxie musela dát ke svému vzniku souhlas. Stejně tak dejte vy souhlas k narození vašeho miminka.

—————

Zpět


Kontakt

Antonín Baudyš

Slovanská 16, 787 01 Šumperk


+420.608.223.223
Skype: baudys